Akce a novinky

--------> TIP: REZERVUJTE si TERMÍN Vašeho zkušebního tréninku!

http://www.expresfit.cz/landing

Trénink ZDARMA?

Výpočet a doporučení sportovní aktivity:

Pokud chcete nechat si zhodnotit, kolik energie spaluje ten který pohyb přímo pro Vaše tělo, klikněte na tento odkaz a vyplňte. Kruhový trénink je asi o 50 % efektivnější než klasické posilování. Pokud doplníte lehké kardio s BetterBelly, úspěch je zaručen i za pouhé tři měsíce!

6 důvodů, proč je výhodné roční členství:

1) Garance ceny = po celou dobu aktivního členství, pokud bude navazovat na předchozí programy, držíme pro vás cenu stejnou.

2) Možnost přerušení = jedete na dovolenou? Čeká Vás operace nebo delší nemoc? Kdykoli dopředu na minimálně 10 dní Vám ZDARMA členství pozastavíme nebo nahradíme. U jiných klubů je přerušení zpoplatněno.

3) Závazek = svým závazkem cvičení nejméně na 1 rok dosáhnete opravdové změny životního postoje, zařadíte cvičení do svého života

4) Nízké náklady = rozpočítaný na měsíc, vychází roční program levněji než kratší cvičební plány. A můžete chodit každý den, to je 19,40 denně. Expreska se prostě vyplatí.

5) VIP program = budeme Vám volat, pokud delší dobu nebudete chodit. Vážíme si Vaší důvěry a jsme rádi, že Vás můžeme na cvičení pozvat.

6) Kombinace s nutri poradenstvím = nejlepší výsledky dosáhnete EXKLUZIVNÍM BALÍČKEM na delší období. Za 35,60 denně dostáváte neomezené cvičení, jídelníček na míru na každý den, nutriční poradkyni k dispozici na telefonu a nutriční schůzky s převážením na TANITA a analýzou dosavadních úspěchů každých 14 dní. DOPORUČUJEME!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Finanční příspěvky od zdravotních pojišťoven

Chcete získat příspěvek na zdravotní cvičení a rehabilitace? Zde nabízíme přehled preventivních programů zdravotních pojišťoven, ze kterých je možné čerpat příspěvek. Pro bližší informace je třeba se obrátit na svoji zdravotní pojišťovnu.

----------------------------------------------

Exkluzivní hubnoucí balíčky:

Expreska vám jako ♥ nejlepší fitness pro ženy v ČR přináší exklusivní NOVINKU, a to cvičební a výživové plány v jednom! Zhubněte efektivněji a ještě ušetřete :)) Pořiďte si balíček na 12 měsíců, který zahrnuje nejen zápisné v hodnotě 600Kč a fitness neomezeně s nepřetržitou přítomností trenérky, ale také garanci ceny a hlavně možnost přerušení (kdykoli dopředu na minimálně 10 dní).

Také máte v balíčku vstupní ♥ nutri konzultaci v hodnotě 400 Kč, jídelní plán na každičký den po dobu celého roku Vašeho života :) a to včetně 4 detoxů, 24 kontrol a konzultací, úvodní hodinu + předání plánu a jeho vysvětlení. Po celých 365 dní Vám bude nutriční specialistka k dispozici i na dálku!

:)))

A to vše nově za 12.990 Kč místo 17.080 Kč, ušetříte tedy 4090 Kč!!!

To představuje na 1 den cenu 35 Kč, což je cena jedné kávy!

Balíček si můžete také zvolit na dobu 6 měsíců v hodnotě 7990 Kč (ušetříte 2910 Kč). Neváhejte své tělo a mysl odměnit :)

Bližší informace Vám budou poskytnuty na recepci. Těšíme se na Vás ♥

Víte, proč cvičit o prázdninách?

1) cvičebny jsou prázdnější. Všichni ledňáčci jsou totiž již „mrtví“ (slangově „ledňáček“ je v oboru fitness klientka, která nastoupí do fitka na začátku roku s velkým předsevzetím a chce během pár dnů zlepšit to, na čem „pracuje“ předchozích pár let).

2) k dispozici jsou levné zdravé potraviny. Léto přináší dostatek levného ovoce a zeleniny, které jsou základem pro zdravý život. Díky grilování máme hodně bílkovin, alkohol se snažte omezovat, doporučujeme maximální vinný střik. Odpočívejte na plážích, ale také plavte, bruslete, naučte se jogging, jezděte na kole anebo zkuste nordic walking.

3) abyste dosáhla opravdových výsledků, nesmíte se o prázdninách přestat hýbat. Expreska je skvělé cvičení pro ženy, kruhový trénink vyžaduje cca dvojnásobek energie než klasická posilovna a kardiovaskulární trénink skvěle doplňuje spalování tuků, nejlépe s cíleným hubnutím bříška Betterbelly.

4) je teplo a to i při cvičení, takže ... prostě spalujete víc. Jen si dejte pozor na pitný režim, pijte před i po cvičení, a nemusíte cvičit tak intenzivně jako na jaře. V létě to jde snadněji!!!

VZP - 111 (Všeobecná zdravotní pojišťovna)

VZP pro své pojištěnce výrazně zjednodušila podmínky pro čerpání mnoha výhod. Nyní lze získat příspěvek ve výši až 1500 Kč v rámci Klubu pevného zdraví. V našem centru lze tyto příspěvky využít například na cvičení pro děti či dospělé, masáže či rehabilitace. Více informací naleznete na webu Klubu pevného zdraví.

ZPMV - 211 (Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR)

Pojišťovna ministerstva vnitra nabízí specifické programy, ze kterých lze za určitých podmínek čerpat příspěvek i na zdravotní cvičení apod. Více informací zde.

VOZP - 201 (Vojenská zdravotní pojišťovna)

Příspěvek od VOZP může získat prakticky kdokoliv. Tato pojišťovna nabízí svým pojištěncům slevy na preventivní programy jak pro děti tak dospělé. Liší se ovšem jejich výše. Využijte tyto slevy v našem centru například na programy Cvičení s Hopíkem nebo Zdravá záda. Více informací o čerpání příspěvků zde.

OZP - 207 (Oborová zdravotní pojišťovna)

Tato pojišťovna také nabízí příspěvky pro dárce krve nebo pro onkologické pacienty. Nabízí také bonusový program VITAKONTO. Více se dozvíte zde.

ČPZP - 205 (Česká průmyslová zdravotní pojišťovna)

Česká průmyslová nabízí svým klientům možnosti čerpání prostředků například na rehabilitace, skupinová cvičení, cvičení pro těhotné ženy či miminka a to až do výše 1000 Kč. Nabízí bonusový program Bonus Plus. Více informací naleznete zde.

RBP - 213 (Revírní bratrská pokladna)

Pojištěnci této pojišťovny mohou využít příspěvků na preventivní programy pro děti i dospělé a to do výše 1000 Kč. Více informací zde.

NEERA DETOX

Vaší pozornosti doporučujeme detoxikační program Neera, který je pro Vás připraven ke koupi v expresce. Za nízkou cenu 590 Kč můžete pořídit 3denní program Neera a sama se rozhodnete, zda využijete až najednou na 3 dny nebo si Neera kúru rozdělíte na 3 dávky a použijete v různých nenavazujících dne. Obojí je možné a vhodné pro očistu organismu, časování zejména na úplněk je ideální. Cena pak vychází na 200 Kč za den a přitom ten den nekupujete normální jídlo.

Více info třeba zde: https://www.darzprirody.cz/neera-detox/napoj-neera/priprava-napoje-neera/

Inkospor: nejkvalitnější proteinová výživa vyráběná ve farmaceutických standardech připravila speciální akci 8+2 na shaky, ale i carnitiny a iontové nápoje. K dispozici do rozebrání předtištěných karet, na vaší pobočce.

Znáte Active Balance Shake? Shake je vzhledem k vysokému obsahu vlákniny vhodný zejména jako náhrada svačiny případně hlavního jídla. Tedy není primárně určen na konzumaci po cvičení, kdy preferujeme doplnit proteiny spolu se sacharidy pro rychlé doplnění energie do svalů, tak, aby svaly "nepožíraly" samy sebe, ale jen tuky: na to jsou zase jiné proteinové šejky :)

Přichystali jsme hned na začátek roku novou motivační výzvuna období 13 týdnů, tj. až do 12.4.2015.

Podpoříme Vás i soutěží. Pro účastnice jen výhody. Žádné další náklady nebo vstupné není potřeba.

Pro vaši registraci je potřeba osobně přijít v novém roce do Vaší Expresky, zcela nejpozději do 10.1.2015 včetně.

Co dostanete a jaký bude obsah motivační výzvy?

- hned Vám dáme celých 14 dnů navíc za Vaši registraci; účast je bezplatná

- podpoříme Vaše novoroční předsevzetí

- naplánujeme spolu, o kolik let můžete reálně omládnout

- změříme Váš aktuální metabolický věk

- metabolický věk bude také hlavní kriterium doprovodné soutěže

- měření metabolického věku proběhne tedy i na konci podpůrného programu

- každý měsíc dostanete vícekrát zdarma detoxikační plán

- konzultace od nutriční poradkyně expreska; pravidelné motivační emaily

- aktivní účastnice mají vstup na skupinové cvičební akce zdarma, bez poplatku

- každá vyhrává: odměna pro každou, která dojde až do konce motivační výzvy

- odměnou pro ty nejvíc úspěšné z vás bude letecký výlet

- další hlavní odměnou bude vstup na BetterBelly / Slimbelly a cvičení v Expresce

- registrace budou také na konci akce slosovány pro další výhry

-------------------------------------------------------

ABC Dieta

Nově se 4 expresky staly distribučním místem pro krabičkovou ABC Dietu. Třeba Bára Basiková zhubla díky ABC Dietě 10 kg

http://www.abcdieta.cz/bara-basikova

a Michal David si ji také chválí

http://www.abcdieta.cz/michal-david

Když si objednáte abcDietu na 20 a více dní, dostanete 2 dny navíc. Objednávat můžete na telefonním čísle 733 178 645 nebo na info@abcdieta.cz.

---------------------------------------------

Česko se hýbe - Dny fitness 2014

Připravili jsme pro Vás speciální programy na Dny fitness 2014, největší akce roku pro propagaci celorepublikového cvičení.

Přesné termíny speciálních hodin, další info najdete zde (klikněte):expreska Černý Mostexpreska Strašnickáexpreska Jiřího z Poděbradexpreska ŘepyV tyto dny 25-27/9 je zápisné do celé sítě Expreska zvýhodněno, se slevou 75 % tedy pouze 150 Kč. Neváhejte a přijďte!

---------------------------------------------

Zavádíme na pobočce Jiřího z Poděbrad a Černý Most: BellyAttack. Zintenzivní cvičení na kruhovém tréninku s dvojnásobným efektem hubnutí v oblasti břišních partií.

------------------------------------------------

www.betterbelly.cz

Od začátku roku 2014 jsme připravili novinku: infračervený pás Better Belly. Vyzkoušejte vliv TEPELNÝCH VLN přímo na TUKOVÉ BUŇKY břicha! K dispozici na expresce Černý Most, Strašnická, Řepy. Ideální kardio aktivita na orbitreku (eliptikalu) jako doplněk ke kruhovému tréninku.

V roce 2013 jsme pro vás zavedli prověřený revoluční program Zabiják břicha Slim Belly.

Úbytek až 8 cm za měsíc.

Objednávky na recepci expresky Jiřího z Poděbrad!

------------------------------------------------------

V nabídce máme mimo jiné anticelulitidní krémy od TopVet, například:Masážní skořicový gel vhodný jako doplněk BetterBelly s ještě více intenzivním účinkem.

Masážní bylinný olej.

------------------------------------------------

srpen 2014:

vyhrajte ❤ SOUTĚŽ facebook O WELLNESS VÍKEND PRO 2!!

Účast zdarma, výhra lákavá!

❤ Facebook máte, cvičit chodíte, fotit umíte? Soutěžte s námi do konce prázdnin a získejte wellness víkend pro dva plný relaxu a masáží :)

----------------------------------------------

Jak na to?

-- Vyfoťte se, jak cvičíte v Expresce a vložte fotku na stránky facebooku Expresky, kterou navštěvujete. Vyfotit Vás může i Vaše trenérka, stačí říct

-- Nasdílejte odkaz, řekněte o akci svým kamarádkám

-- Jeden ze 2 zájezdů pro 2 osoby vyhrávají ty 2 klientky, které budou mít k 31.8. nejvyšší počet „like“ u své fotky z expresky na kterémkoli ze 4 FB účtů :)

SHARE = sdílejte: Neváhejte a řekněte své rodině, přátelům či kolegům, ať vás podpoří, „olajkují“ vaší fotku na facebooku Expresky a vy si budete moci s jedním z nich užít wellness víkend pro dva :)

https://www.facebook.com/ExpreskaPrahaStrasnice

https://www.facebook.com/Expreska.jzp

https://www.facebook.com/EXPRESKA.PRAHA.CM

https://www.facebook.com/ExpreskaPrahaRepy

Pravidla soutěže:

1) Vyfoťte se, jak cvičíte v Expresce a vložte fotku na stránky facebooku Expresky, kterou navštěvujete.

2) Nebo také stačí říct a trenérka ve vaší Expresce vás vyfotí a vloží fotku na stránky Expresky za vás:)

3) Na každé z našich 4 poboček se soutěže musí zúčastnit minimálně 10 klientek, aby byla pobočka zařazena do akce, tak řekněte i své kamarádce, která s vámi chodí cvičit.

4) Vyhrávají 2 klientky s uhrazeným aktivním cvičebním plánem, které budou mít k 31.8.2014 k 23:59 nejvyšší počet „like“ u své fotky :) ze všech 4 facebook účtů Expreska Strašnická, ČM, JZP, Řepy

5) Akce platí do 31.8.2014, vyhodnocení do 3.9.2014, expresky Praha Černý Most, Strašnická, Jiřího z Poděbrad, Řepy.

6) Případné spory rozhoduje management Bodybalantes s.r.o. bez odvolání. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž změnit či zrušit.

Expreska nejlepší fitness kruhový trénink cvičení pro ženy!