Better Belly

Trénink ZDARMA?

Koncept BetterBelly provozujeme na všech našich provozovnách.

Můžete mít ÚTLÝ PAS A MENŠÍ BŘÍŠKO pomocí účinku INFRAČERVENÉHO ZÁŘENÍ!

Better Belly působí pomocí TEPELNÝCH VLN přímo na TUKOVÉ BUŇKY.

Díky PÁSU Better Belly je vliv PŘESNĚ SMĚROVÁN do oblasti břicha s OBTÍŽNĚJI ODBOURATELNÝM tukem.

http://www.betterbelly.cz/
Betterbelly

Prověřená metoda, přínosné pozitivní efekty.

Normálně, břicho zůstává na povrchu studené, i když cvičíte s velkou intenzitou. To je také důvodem, proč je tak těžké v oblasti břicha zhubnout. Pokud použijete pás Better Belly, všimněte si, že tuk pod kůží na Vašem břiše se může více zahřívat. Infračervené záření podporuje zrychlený oběh krve ve Vašem těle. Tepelné záření v pásu Better Belly působí se silou až 55 stupňů Celsia. Protože budete zároveň mírně intenzivně cvičit, Vaše tělo musí více pracovat, aby se teplo přeneslo do jiných částí těla. Spalování tuku se zvýší o 100%!

Vyvinuto v Nizozemí! Tvůrci začali nejdříve pás zkoušet na sobě, potom poskytli Beter Belly k testování ostatním lidem a výsledky byly ohromující. Ověřením na 50 lidech v rámci testovacího provozu se ukázalo, že lze specificky hubnout centimetry i v tak náročném místě, jako je břicho. Výsledkem bylo snížení konfekční velikosti o 1 až 2 čísla! Ohromující? Navíc testovaní lidé byli již fyzicky aktivní. Lidé, kteří doteď necvičili a začínají se více pohybovat, budou hubnout i tak. Testování probíhalo aktivními lidmi, kteří cvičili alespoň třikrát týdně.

Naším cílem je pomáhat lidem být spokojeni se svým tělem. Dá se trénovat opravdu tvrdě, ale na břiše tuk jen tak nemizí. A přesně na to teď máme řešení!

Více info na www.betterbelly.cz.

Trénink ZDARMA?