Efekt Belly Attack

Jak to funguje?

Lidské tělo se skládá ze 70 % z vody (tekutiny). Infračervené hluboké teplo proniká hluboko do těla a aktivuje molekuly vody v těle. Tyto aktivní molekuly vody zrychlují krevní oběh a metabolismus, což má za následek rychlé a efektivní odstranění odpadků. Úroveň pH krve rovněž klesá, což vede ke zvýšení hladiny kyslíku.

Tělo není schopno absorbovat neviditelné, "normální" infračervené záření. Infračervené hluboké tepelné záření je však schopné proniknout hluboko do těla a generovat teplo. Teplo rozšiřuje kapiláry, což dále zlepšuje krevní oběh. Také aktivuje metabolismus tkání a buněk. Aktivně stimuluje odstraňování odpadních produktů a těžkých kovů z těla.

"Normální" infračervené paprsky vytvářejí teplý pocit na kůži. Nemohou však proniknout hluboko pod kůži. Infračervené hluboké teplo je silnější forma záření a na infračerveném spektru jej najdete o trochu výše. Infračervené hluboké tepelné záření proniká do pokožky 40 až 50 krát hlouběji než "normální" infračervené paprsky. Pokud cvičíte za těchto podmínek, se správnou srdeční tepovou frekvencí (cca 75 % maximální srdeční tepové frekvence), efekt cvičení za dobu jedné hodiny se zvyšuje o 100 %. To znamená, že můžete cvičit váš oblíbený fitness trénink, zatímco ve stejné době získáváte dvojnásobný účinek díky této úžasné technologii!

BellyAttack ® velmi dobře funguje v kombinaci:

• skupinové cvičení, například aerobik, spinning, dancing kurzy apod

kruhový trénink na strojích či bez strojů, cross training, HIIT

• kardio cvičení: eliptical, běžecký pás, rotoped nebo při použití veslovacího trenažéru

• individuální kondiční trénink v posilovně

• squash, běh či express nordic walking