O nás

Nabízíme Vám fitness profesionální služby za příjemné ceny a to v celkem 6 expreskách v hlavním městě:

  • Praha 2 Vinohrady Jiřího z Poděbrad,

  • Praha 9 Černý Most,

  • Praha 10 Strašnice,

  • Praha 14 Řepy,

  • Praha 5 Anděl,

  • Praha 1 Národní.

Základním kamenem, který Vám pomůže dostat se do formy je 30 minutový kruhový trénink EXPRESKA. Trénink je jednoduchý, rychlý, intenzivní, a výsledky ohromující. Posílíte svaly, zpevníte tělo, zrychlíte metabolismus, spálíte tuky, snížíte váhu.Pokud chcete změnit svůj životní styl od základu – začněte stravováním. Vyzkoušejte individuální výživové poradenství na základě podrobné diagnostiky. Vyzkoušené funkční exkluzivní komplexní balíčky cvičení + strava, neboli "VŠE POD JEDNOU STŘECHOU!"

http://www.bodybalantes.cz/better-belly

Zajímáte se o novinky? Pás Better Belly pomocí infračerveného záření působí na tukové buňky na břichu a pomáhá odstraňovat viscerální tuk. Díky pohybu na kardio strojích a lehké úpravě stravy můžete snížit 1-2 konfekční velikosti za 1 měsíc!

Seminární osvětové přednášky jsou pořádány na expresce Jiřího z Poděbrad.

Zavedli jsme nordic walking nejen pro členky expresky pod názvem expresswalking spolu s dalšími pražskými pobočkami.

Našim cílem je plné uspokojení potřeb klientek a proto kromě profesionálních strojů a příjemného personálu nabízíme i doplňkový prodej sportovní výživy, především kvalitní německé značky INKOSPOR.

Soustředíme se také na odpočinek Vašeho těla, odstraňování celulitidy, zpevňování pokožky a především na účelné odplavení tukových buněk z vašeho těla. Masáže hledejte na pobočce expreska Praha Řepy.