Potvrzeno - vědecká studie!

Účinnost Slim Belly a Slim Legs byla již mnohokrát ověřena v praxi - výsledky tisíce účastníků hovoří samy za sebe. Přesto dosud chyběly vědecké důkazy, že metoda Airpressure Bodyforming opravdu funguje.

Institut pro medicínské a sportovně vědecké poradenství ve Vídni (IMSB) realizoval studii s 98 ženami, která dokazuje účinnost pomocí čísel: 8-krát vyšší spalování tuku na bocích s pásem Slim Belly.

Airpressure Bodyforming: Cílené spalování tuku, zpevnění a zlepšení vzhledu pokožky.

Toto vše je možné díky metodě Airpressure Bodyforming.

Metoda se skládá z:

• lehkého tréninku

• aplikace patentovaného Slim Belly

• prověřených pravidel stravování

Poskytuje měřitelné výsledky a viditelné úspěchy přirozenou cestou ve velmi krátké době. Aktivující působení střídavého tlaku stimuluje prokrvení. Speciálně na problémových partií těla, kde je aplikace prováděna. Zmenší se nejen obvod, ale pokožka bude opět pevná a pružná. Dokonce i strie se mohou díky Airpressure Bodyforming zmenšit.

Účinek potvrzen institutem IMSB*

Metoda Airpressure Bodyforming dodrží přesně to, co slíbí. Toto potvrzuje institut IMSB Austria* v rámci vědecké studie se 66 ženami: Výsledek je působivý: 8-násobně vyšší redukce tuku na bocích díky pásu Slim Belly!!!.

*Institut pro lékařské a sportovně vědecké poradenství. Studie byla provedena Dr. Alenou Kos. Ředitel ústavu je Prof. Hans Holdhaus.

Výsledek

• Výrazná redukce obvodu pasu za pouhé 4 týdny

• Pokožka bude opět pevná a pružná

• Zlepšení redukce strií

Detaily vědecké studie ZDE.

Vědecká studie v originálním znění ZDE.

(tréninkové jednotky a pravidla stravování byly pro všechny zúčastněné stejné)

Cílené hubnutí opravdu funguje!